Paimennustoimikunta

Toimikunnan sähköposti:

scy.paimennustoimikunta@collieyhdistys.fi

Kirjeposti:

Johanna Nikolov/SCY paimennustoimikunta,
Jaalakuja 6A, 01670 Vantaa

Paimennustoimikunnan kokoonpano:


Testaaja

 
jorma@millakes.com

SCY Paimennustoimikunnan varajäsen (2018). SCY Saimaan alaosasto: hallituksen jäsen (2017-2019), taloudenhoitaja, paimennusvastaava.

Sanni Helppolainen

+358 40 061 7742 
sanni_helppolainen@hotmail.com

SCY paimennustoimikunnan jäsen.

Nina Palmu

040555916 
nina.palmu@d-house.fi

SCY Paimennustoimikunnan varajäsen (2018).

KATI KANGASNIEMI

0415454722 
finalfantasys@luukku.com

SCY Paimennustoimikunnan tapahtumavastaava (2017-2019). SCY Helaingin alaosasto: hallituksen jäsen (2018-2020), näyttelyvastaava.

Karita Järvi

+358 40 057 1665 
karita.j@gmail.com

SKL: valtuustoedustaja (2017-2019), SCY Hallituksen pj (2017-2018). SCY Talous- ja työvaliokunnan jäsen. Laserma jäsenasioiden yhdyshenkilö. Paimennustoimikunnan hallituksen yhdyshenkilö. Yhdistyksen tiedottaja. www -työryhmän pj. SCY Paimennustoimikunnan rahastonhoitaja (2017-2019). SCY Helsingin alaosasto: hallituksen ulkopuolinen paimennusvastaava (2018).

Jorma Lahti

+358 40 749 0322 
jorma.lahti@millakes.com

SCY Paimennustoimikunnan sihteeri (2018-2020).

Johanna Nikolov

+358503527779 
johannan@saunalahti.fi

SCY Paimennustoimikunta, jäsen (2016-2018).

Johanna Kuusi

 
josekuu@gmail.com

SCY Paimennustoimikunnnan pj (2018).

Anna-Leena Laakso

 
laaksoannaleena@gmail.com